Taşıt Kredisi Hesaplama

Otomobil, otobüs, kamyon, traktör, motorsiklet gibi hafif ya da ağır taşıtları satın almak istediginizde banka tarafından size sağlanan finansmandır. Örneğin bir otomobil satın almak istiyorsunuz ve nakite ihtiyacınız var. Bankanın size belirli faiz ve taksit şartlarıyla temin ettiği krediye taşıt kredisi denir.

 

Taşıt Kredisi için Nereye Başvurmam Gerekli ?

Taşıt kredisi için bankaların bir çok kampanyası mevcuttur. Google aracılığıyla özel ve kamu banklarının kurumsal web sitelerini ziyaret ederek taşıt kredisi hakkında bilgi edinebilir. Ayrıca bu bankaların şubelerini ziyaret ederek de bu krediler hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Bankalar sms veya internet bankacılığı aracılığıyla başvuruları kabul etmektedir.

 

Taşıt Kredisini Nasıl Hesaplayabilirim

Taşıt kredisini yukarıda bulunan taşıt kredisi hesaplama robotuyla hesaplayabilir tahmini rakamlara ulaşabilirsiniz. En güncel ve doğru kredi tutarları için hangi bankadan taşıt kredisi almak istiyorsanız o bankanın kurumsal web sitesindeki hesaplama robutunu kullanınız. Aşağıda bulunan linkte bankaların hesaplama robotlarının bulunduğu linkler yer almaktadır. Linklere tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*