yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Medyum Nami Hoca İle Samimi İçten Bir Sohbet

Medyum Nami Hoca İle Samimi İçten Bir Sohbet

Medyum nedir? papaz büyüsü nedir? , aşk büyüsü nedir? , bağlama büyüsü nedir? , evlilik büyüsü nedir?  Vefk ve tılsım nedir nasıl yapılır? Yıldızname bakımı nasıl yapılır? Medyum Nami Hoca açıklıyor.

 

Medyum Nami Hoca Kimdir?

Bilinmeyene detaylı bir yolculuğa hazır olun diyoruz. Bugün sizlere çok ilgi çeken, çok yoğun olarak okuyucularımızın bizden istediği bir konudan bahsetmek istiyoruz.Daha doğrusu bu konunun en güvenilir ve en sağlam kaynağı olan Medyum Nami Hoca ile sizlerinde çokça merak ettiği ve her fırsatta sorulara cevaplar arayacağız mesela varlık alemi yani cinler var mı Tılsım ve vefk nasıl yazılır, Etkileri nelerdir, havas ilmine göre, cinlerin insanlar üzerinde etkileri Musallat olan cinlerden kurtulma yolları, büyü çeşitleri olan aşk büyüleri , papaz büyüsü ve bağlama büyüleri hakkında merak edilen ne varsa sizlerden aldığım ufak ufak notlardan da sorular yönelterek merak ettiklerimize bu işin yıllarca eğitimini almış, eğitimini veren ilim insanı Medyum Nami Hoca ile cevaplar bulacağız.

 

Medyum Nami Hoca Yorumları

 

Çok fazla merak ettiğinizi biliyorum. Bu yüzden çokta uzatmadan hemen söyleşimizi sizlere aktarmak istiyorum.Eminim söyleşimizin sonunda aklınızda olan bir çok soruya cevap bulmuş ve aydınlanmış olacaksınız. Medyum Nami Hoca  ile söyleşi;

 

_Öncelikle bizi kırmayıp bu söyleşiye samimi ve yürekten katıldığınız için okuyucularımız ve kendi adıma size çok teşekkür ederim hocam. İnsanların size olan güveni ve sorularını etkili bir şekilde sonuca ulaştırıyor olmanız bu konuları size danışmakta ki en birinci nedenimiz bunu bir önceden söylemek isteriz.

 

 

 

+ Allah razı olsun bizi bu denli güvenilir gören herkesten ben razıyım RABBİM’de olsun İNŞAALLAH. Tabi insanlarımız bu tür konuları merak ediyorlar gerek kendi başlarına gelen sorunlardan dolayı öğrenmeye mecbur kalıyorlar, gerekse yakın çevrelerinde büyüye, muskaya, cin musallatına maruz kalan insanların yaşadıklarına bire bir şahit olarak tan kendilerini bu konuları ararken buluyorlar.

 

 

_ Peki hocam internette yemek tarifi dağıtır gibi büyü tarifleri ve malzemeleri dolanıyor. Sizi tenzih ederek söylüyorum keza bu konudaki güvenilirliğiniz ortada

 

Hemen hangi sayfaya baksanız hoca ve medyum bulmak mevcut bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

 

 

 

+  Şimdi ahir zaman şeytanın kol gezdiği zamanlar bunlar, malum insanlık kendi ile savaş veriyor. Teknolojinin bu denli yaygın olması ile önüne gelen herkes bir iş yaratıyor kendine. Bu sadece ilim kapısında değil her meslekte böyle inanın.

 

Çok dikkatli olunmalıdır bilhassa bu konuda. Çünkü ciddi ve hassas bir konu bu şakası yok.. güvenilir olmayan hoca, medyum vs. Hem maddi hemde manevi zararlar verebilir insanlara. ALLAH şerlerinden dahi muhafaza eylesin.

 

_  Amin hocam cümlemizi, o zaman biz en güvenilir yerden bildiklerimizi öğrenmeye başlayalım INSALLAH.

 

Cinler var mı  Bu soru ile başlayalım isterseniz.

+ Elbette vardır. Bunun için benden delil isterseniz Zariyat süresi 56 derim.

 

Bismillahirrahmanirrahim;

 

Ve mâ halaktul cinne vel inse illâ li ya’budûni. ( Zariyat,56,)

 

SADAKALLAHULAZİYM..

 

Ne buyuruyor RABB’İMİZ burada Ben cinleri ve insanları ancak bana kulluk etsinler diye yarattım…

 

Bu ayeti kerime bize cinlerin varlığını açık seçik ifade ediyor..Bize de iman etmek düşüyor mu Evet.. O zaman cevap cinler vardır.

 

_ Cinlerin insan üzerinde etkileri nelerdir hocam Yani istedikleri an bizimle irtibata geçebilirler mi Yada bizler istediğimiz zaman onlarla bir iletişim kurabiliyor muyuz  Yani bu cinlerin musallat olma durumlarına insanlar mı fırsat veriyor. Yada başka bir deyişle cinler insanlara neden düşmanlık eder bunun sebepleri nelerdir

 

+ Biraz karışık ama anlatmaya çalışayım. Çünkü çok farklı etkenler sebep olabiliyor.. İnsanlara etki eder mi sorusuna gelince her ne şekilde musallat olursa olsun ki sebeplerine geleceğim ama etkileri tabi ki ağır ruhen ve psikolojik olarak insanlara büyük etkileri vardır. Bu etkilerde insanların günlük hayatta bütün ilişkilerini yıpratır. Eşler arasında soğukluklara devamında ayrılıklara kadar gidiyor. Yada insanları ismi konulamayan tıbben tedavi edilemeyen bir sürü hastalıklara sevk edebiliyor.

 

_ Oooo bi hayli etkisi varmış hocam..

 

+ Olmaz mı hemde çok. Bunlar bir kaçı birde musallat olan Cinin yapısı kişiliği ile alakalı olan rahatsızlık çeşitleri de vardır.

 

Bir kere cinlerinde biz insanlar gibi olduklarını unutmamalıyız. Onlarda bizler gibi aile , çocuk,cinsiyet, yaş ve hiyerarşik konumlara vakıflar. Onlarda da din ayırımı vardır.. Yani işte müslüman olanı, hristiyan olanı, dinsiz olanı vs.. Birde her görevin gorevliside ayrıdır. Yani aşık cin vakaları belli bir cin kabilesine, delirme vakaları belli bir cin kabilesine, Ümmü sübyan vakaları farklı bir nevi mesleki dağılımları var. Tabi bu dağılımlar Alt ve üst ilişkisinde meydana getiriyor yani cinlerinde büyük olanları, şahları ve sultanları var.. Erkek olanların etkileri başka, dişi olanların başka. Musallat olan bir hristiyan ise onunla baş etme yöntemleri başka, eğer müslüman ise başka he birde dinsiz ve inançsız olanı var ki tamamen inkarcıdır Allah’a karşı inancı sıfırdır ki bunlar daha başka.

 

_ Ne kadar çok bilmediğimiz özellikleri varmış hocam. Cin denilince tek tip bir varlık zannediyordu. Etki sebepleri için neler söylemek istersiniz

 

+ Geliş sebepleri bir kere durup dururken şu insanlara musallat olalım durumu yok. Gerçi şeytanın huzurdan kovulması ile müminlere vesvese vererek dinden çıkarmaya ettiği yemin ile şeytanın yaverleri de hazırda bekliyor bir mümin gaflete düşse de bizde o açıktan sızıp saptırsak diye.. Müslüman uyanık olacak bu kesin. Gözünü, dilini, elini , kolunu, ağzını nefsini haramdan koruyacak. RABBİNİ anacak dili kalbi zikirde olacak. Alnı secdeye değecek.  Hee şunu da söylemek gerekir şeytanın dinsizle işi olmaz, imansızla işi olmaz. Siz ne kadar iman ile haşır olursanız o kadar vesvese verir buna kanmamak gerek uyanık olmak gerek. Lakin musallat vücut ve akıl ile temas olduğu için farklı bir durumdur.

 

Cin musallat karı insanların onların yaşadıkları yerlere bir şekilde zarar vermeleri bulundukları yerleri örneğin sıcak su dökmeleri, üzerine basmaları durumunda çarpılma uğrama dediğimiz temas gerçekleşir. Diğer yandan yapılan yanlış büyü ve muskaların ile bilinçsizce çağırma denilen yöntemlerle de ciddi musallat durumları mevcut.

 

_ Peki hocam muska,  büyü bütün bunlar varlıklar yani cinler ile mi yapılıyor o zaman büyüden ve muskadan gelen cinleri muska ile mi götürüyoruz.Bu soru herkesin aklında.

 

+ Bu soruyu sorduğunuz için çok teşekkür ederim size. İşte asıl ince nokta burada başından beri konuştuğumuz her şeyin sırrı gerçek hoca medyum ayırımı şimdi vereceğim bilgide gizli.

 

Açıklamaya çalışalım inşaALLAH.

 

İlim insanı havas ilmi ile meşguldür.

 

Havas Kur’an’ı Kerim’in batın görünmeyen bilgileri sırlarıdır. RABB’İMİN  inayeti ile bu ilmi öğrendik Elhamdülillah. Bu ilim varlıklarla öğrenilir lakin süfli ve ulvi varlık diye bir durum var. Yani süfli kötü, Ulvi iyi. Bu durumda cinci ayrı bir durum , havasçı ayrı bir durum.. Allah’u Teâlâ’nın yarattığı alemler içinde sayısı, şekli, adedi , yaradılış nedeni ancak kendi malumunca yarattığı kulları vardır. Cinler alemi gibi meleki alemi de vardır. Şimdi cinlerin varlığı ayeti kelime ile sabit iken meleklerin varlığı imamın şartı ile sabit değil midir Öyledir değil mi Biz bu mübarek Ulvi varlıklara Hadim _ Hüddam deriz .. İşte cincilerin yaptığı tehlikeli işlemler ile bizim aramızda ki fark budur. Bizler cinlere de Hüddamlar sayesinde hükmeder insanlardan uzaklaştırma koruma yöntemleri kullanırız.

 

 

_ Çok açıklayıcı oldu hocam şimdi çok daha iyi anlıyorum insanların sizden nasıl bu kadar fayda gördüklerini. Bağlama ve aşk büyüleri hakkında bir çok soru aldık örneğin gerçekten etkili mi Sonuç alınabiliyor mu Aşk büyüsü , korunma vefkleri, tılsımlar hakkında bir çok soru var. Bunlara da açıklık getirirseniz çok seviniriz.

 

 

 

+ Yine aradaki farkı belirterek cevap vermekte fayda var. Hadim- Hüddam’ kar yardımı ile hazırladığımız vefklerden yararlanarak insanlara yardımcı oluyoruz. Vefk, belirli hesaplamalar ile esmaların ALLAH’U TEÂLÂ’NIN isimlerinin ebced hesabı ile belki uyum ve kural ile hatta günü ve saatide uyum içinde çıkartılarak sağdan sola, soldan sağa, yukarıdan aşağıya doğru 3er, 9ar vs hesaplar ile yazılan ve altına belli tılsımlar ile yani Arapça, İbranice yada Süryanice bir takım harf ve kelimelerdir tılsımlar bunlar ile hazırlanan bir işlemdir. Bununla istenilen niyete göre işlem şekli tamamen kişiye özel olarak değişen farklı uygulamalar yaparız. Aşk büyüleri, birini kendinize aşık etmek için yapılanlardır ve ehli biri yaparsa sonuç almanız hızlı ve etkilidir.

 

Bağlama büyülerinde danışmanlarımızın bize en çok başvurulan konuları terk eden eşler, sevgisi biten eşler, ayrılan araları soğuyan insanları birbirine bağlamak yönündedir. Yine aynı işlemleri kullanarak tabiki malzeme farkı ile uygularız. Papaz büyüsü bozma ve Papaz büyüsü bozma yönteminde de kendi özel çalışmalarımız mevcut aynı şekilde etkili papaz büyüsü uygulamaları da denenmiş ve sonuca ulaşılmış uygulamalardır.. Yani halk arasında yaygın olan papaz büyüsünü sadece papazlar yapar düşüncesi yanlıştır. Bu arada bizim işlemlerimiz kendi özel çalışmalarımız olan ve denenmiş işlemlerdir . Büyü kelimesini halk dilinde alışılmış olduğu için kullandığımı belirtmek isterim.

 

 

 

_ Hocam son olarak çok ısrar ediyorlar gördük sizi biliyorum ama kendinde musallat olup olmadığını nasıl anlar insanlar. Şuan telefonumu soru yağmuruna tuttular bir çok konuya zaten değindiniz fakat ısrarla bu soru çok soruluyor nasıl anlarız bizde cin musallatı olup olmadığını.

 

 

 

+ Estağfurullah, yorulalım, yorulalım tabi ama insanları doğru yönde bilgilendirelim, bu bizim görevimiz Elhamdülillah.

 

Bir çok şekilde kendini gösterdiği gibi habis gizli bir şekilde de saklanarak sıradan bir durummuş gibi insanları etkilemeye devam eder. Hem kişi olarak, hem eşler arasında, hemde aile içinde fark edilebilen bazı durumları sıralayabiliriz.

 

Uykuda korkma, sürekli şeytani ruyalar görmek, kafanın içinde engel olunamayan hoşa gitmeyen sesler duymak, sürekli biri takip ediyor düşüncesi, banyoda gözü kapalı duramama, tuvalette uzun kalma isteği, uykuya dalma sırasında nefes daralması korku ile sıçrama, vesvese, özellikle kuran ayetleri dinlerken sinirlenme, ibadet edememe, kuran okuyamama gibi. Karartılar görme, eşler arasında birden soğuma ev içinde bozulan elektronik eşyalar gibi bir çok neden var. Genellikle kişi kendini biliyor anlıyor bu durumda. Zaten çok ileri seviyede olan insanlar seslerini duyar ve görürler.

 

Bu durumda mutlaka gerçekten ilim irfan sahibi olan bir insandan yardım almaları şarttır.

_ Çok teşekkür ederim hocam sağ olun var olun. Efsane bir söyleşi oldu bizim içinde okuyucular içinde eminim öyle bir çok konuda aydınlandık hakkınızı helal edin hocam.

+ Estağfurullah. Ben teşekkür ederim. Helal olsun canım kardeşim ne demek. İsteyen kardeşlerim 0542 475 04 00 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirler..

Sizleri ve okuyucularınızı Allah’a emanet ediyorum.. Selam ve dua ile………

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

412 Eser Yurda Dönüyor

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.