BKM Ekspress Nedir

Günümüzde e-ticaret geliştikçe birçok kavram hayatımıza giriyor. Bunlardan bir tanesi olan BKM Ekspress’in açılımı “bankalar arası kart merkezi” demektir. Kısaca açıklamak gerekirse BKM ekspress dijital bir cüzdandır. Kişiler kredi kartı bilgilerini ve kişisel bilgilerini BKM Ekspress sitesine bir kez girdikleri vakit sistem bunu kaydedecek ve dijital cüzdan oluşmuş olacaktır. Bu sayede her alışveriş esnasında kredi kartı bilgilerini vermek zorunda kalınmayacaktır. Böylece işlemler çok daha pratik bir şekilde gerçekleşecektir.

BKM Ekspress oldukça güvenli bir uygulamadır. Öyle ki kişiler alışveriş yaptığı vakit onay için cep telefonlarına sms gelecektir. Bu sebeple BKM Ekspress sitesinde kişisel bilgileri de eksiksiz bir şekilde girmek oldukça önem arz etmektedir.

 

BKM Ekspress Artıları

  • Alışveriş yapmayı kolaylaştırır.
  • Sürekli olarak kredi kartını taşımaya gerek olmayacaktır. Fiziksel olarak olmasa da dijital olarak kredi kartı yanınızda olacaktır.
  • Dijital cüzdanın şifresini kendiniz belirleyeceğiniz için oldukça güvenli bir sistemdir.
  • Kampanyalardan faydalanmak mümkündür. Üye iş yerlerinden alışveriş yapmanız durumunda basit bir şekilde alışverişinizi taksitlere bölebilir ve puanlar toplayabilirsiniz.
  • BKM Ekspress’i uygulama olarak cep telefonunda kullanmak da mümkündür. Bu sayede dilediğiniz yere anında para gönderme şansına da sahip olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*