Adana Havaalanı Mersin Transfer

Şakirpaşa havalimanı Mersin iline gitmek için havayolu ile bölgeye gelen misafirlerin kullandığı havaalanıdır. Adana havaalanı Mersin transfer hizmeti ise kişiye özel ulaşım fırsatı sunan özel bir servistir. Adana havalimanından Mersin’e gitmek istiyorsanız konforlu bir yolculuk için hizmetimizi incelemeye sizleri davet ediyoruz. Adana havalimanı inişinizde Mersin şehir merkezi adresleri değil ilçeler ve kurumların adreslerine de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana Mersin Liman transfer ya da Adana Mersin Adliye transfer hizmeti bu konuda sizlere verebileceğim en iyi örneklerdir. Mersin uzun bir kıyı şeridi olmasından dolayı yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Adana Mersin yazlık transfer hizmetimiz bu konuda sizlere en güvenli seyahatini sunacağından emin olabilirsiniz.

Adana Mersin Taşucu Transfer

Mersin Taşucu hem kıyı şeridi, hem limanı hem de Akkuyu nükleer santral yapımından dolayı yoğun bir şekilde talep olan ulaşım noktasıdır. Adana Mersin Taşucu transfer hizmetimiz bu konuda ekonomik, konfor sınıfı ya da vip ulaşım alternatifleri arasında sizlerin taleplerini yerine getirmektedir. Mersin Taşucu Limanı hem ticari gemi seferleri hem de Kıbrıs’a düzenlenen yolcu seferleri düzenlemektedir. Kıbrıs’tan gelen ve Adana havalimanından yolculuğuna devam edecek kişiler için Mersin Taşucu Adana transfer hizmeti verebilmekteyiz. Yaz aylarından Mersin Taşucu gemi turları olmaktadır, Adana Taşucu transfer ile gemi turlarına katılabilir ve yine aynı hizmeti bizlerden alarak adresinize kadar ulaşım sağlayabilirsiniz. Mersin Taşucu Adana havalimanına 220 km uzaklıkta yer almaktadır. Yaklaşık olaraktan 3 saatlik bir yolculuk sizleri beklemektedir.  Yapımı halen devam eden Akkuyu nükleer santral için ulaşım talebiniz var ise Adana Taşucu transfer hizmetini kullanabilirsiniz. Adana’dan Taşucu yazlık ve otel ulaşımların için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Adana Mersin Transfer Avantajları

Adana’dan Mersin’e gitmek için kullandığınız en popüler toplu taşıma aracı Havaş olsa da, kişisel ulaşım talepleriniz için Uber benzeri aradığınız Adana Mersin transfer hizmeti olmaktadır. Dünya çağında yayılan salgınlar sebebi ile toplu taşımalardan kaçan birçok kişi transfer hizmeti almaya başlamıştır. Aile veya gruplar içinde ekonomik olmasından dolayı özel bir araç ile seyahat etmek isteyen misafirlerimiz hizmetimiz için bizlerle iletişime geçmektedir. Kişiye özel olarak sunduğumuz bu hizmet sabit fiyat garantisi ile ek ücret talebi olmadan sizleri adresinize ulaştırmaktadır. Adana Mersin transfer hizmeti aldığınızda rezervasyon anından belirtilen ücret dışında her hangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sizler güvenle seyahat ederken tüm ulaşımınızı transfer araçlarımız ile deneyimli şoförlerimiz sağlayacaktır. Adana Mersin transfer avantajlarını sıralamak gerekirse;

  • Sabit fiyat garantisi ile ulaşımınız için ne kadar ödeyeceğinizi bilir sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazınız.
  • Adana havalimanı varışlı ya da dönüşlü seyahatleriniz için adresinize yönelik ulaşım sağladığımız için en bir toplu taşıma aracına binmenize gerek kalmaz.
  • Kişiye özel çalışmamız olduğu için tüm pandemi kuralların uygun şoför ve temizlenmiş araçlarımız seyahatlerinizi gerçekleştirecek.
  • Geniş gruplar için özel ulaşım hizmetimiz daha ekonomik olacak. Araç başı ücret ödeyeceğinizden dolayı Adana Mersin transfer için araç kapasitesine göre kişi sayınızı ücrete bölere kişi başı Adana Mersin ücretinizi hesaplayabilirsiniz.
  • Adana Mersin transfer Şakirpaşa havalimanı inişinizde ücretsiz karşılama hizmeti veriyor. Bu sayede toplu taşıma aracı aramanıza gerek yok otoparkta bekleyen transfer aracınız ile adresinize kadar ulaşım sağlayın.

Adana Mersin transfer hizmetimiz misafirlerimizi bunlardan daha fazla avantajı beraberinde getirmektedir. Sizlerde ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi alarak rezervasyon yaptırmak Adana Mersin transfer telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çevrim içi rezervasyon formunu kullanarak gitmek istediğiniz yere tam zamanında gitmek için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*